جستجوی محصولات
 

 پی گیری سفارشات
شناسه سفارش:
 

 آمار بازدید

گالری عکس

 

        نرم افزار مدیریت گلخانه        
نرم افزار مدیریت گلخانه
قیمت: 75,000 ریال

خندهنرم افزار مدیریت گلخانهخنده

این بسته حاوی نرم افزار فارسی  میباشد که درغالب 1DVD ارائه میگردد.

مطالبی که در این بسته موجود است عبارتند از :

  • این لوح فشرده آموزشی  دارای بیش از 250 تصویر آموزشی با کیفیت بالا  ،  بیش از 45 دقیقه صدا و تصویر همزمان آموزشی و تعداد زیادی صفحه A4  متن آموزشی می باشد، که مسائل مربوط به مدیریت  گلخانه را بیان کرده است.

 

  • در این نرم افزار عناوین آموزشی در شش بخش احداث گلخانه ، سیستم گرمایشی ، سیستم خنک کنندگی ، بستر کشت ، ضد عفونی کردن خاک و بهداشت گلخانه ، مدیریت آبیاری و  دسته بندی و مرتب شده اند که با انتخاب کلید های مربوط به هر کدام ، در بخش ساختار درختی آن ظاهر شده و قابل انتخاب می باشند، که با کلیک بروی هرکدام از آنها صدا و تصویر و متن و عکسهای مربوطه در پنجره های مربوط به خو د ظاهر می شوند.

 

  • این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که می توانید بر حسب نیاز و علاقه خود نحوه نمایش مواد آموزشی روی صفحه را به 4 حالت ممکن : "فقط متن" ، "فقط تصویر" ، "فقط کلیپ" و " صفحه اصلی" یا کامل تغییر دهید که کمک زیادی در انتقال مطلب آموزشی به کاربر می نماید.

 

  • در ضمن برای جستجو ی کلمه یا کلمات مورد نظر در بخش ساختار درختی و بخش متنی نیز می توانید از بخش جستجو  نیز استفاده نمایید.

 

  • و همچنین برای چاپ متن حاضر در بخش متنی میتوانید بر روی دکمه "چاپ متن" کلیک نموده و بعد از تنظیم گزینه های مربوط به چاپگر خود متن حاضر را چاپ کنید.

 

  • این قسمتی از کارایی های این نرم افزار میباشد که شما میتوانید تمامی مسائل مربوط به گلخانه داری و مدیریت آن را در آن بیاموزید.

شما همین حالا میتوانید خرید کنید و در منزل تحویل بگیرید و پس از تحویل هزینه را پرداخت نمایید.

تگهاي راهنماي موتور جستجو:
نرم افزار مدیریت گلخانه , احداث گلخانه , سیستم گرمایشی , سیستم خنک کنندگی , بستر کشت , ضد عفونی کردن خاک , بهداشت گلخانه , مدیریت آبیاری , Green House

        محصولات مرتبط        

        نظرات کاربران        

 
تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
تبلیغات  
 

اخبار فروشگاه  
 

صفحات جدید  
 

فروشگاه رسانه های تصویری و آموزشی کشاورزی با قابلیت سیستم خرید پستیفید خوان نقشه سابت
تبليغاتX